Odstraszacz ptaków psów kun kotów gryzoni. Zobacz większe

Odstraszacz ptaków psów kun kotów gryzoni. M094N

Nowy

Generator wytwarza agresywne sygnały ultradźwiękowe, które odczuwane są przez koty, psy, gryzonie,kuny, insekty, pełzające pasożyty i ptaki jako uciążliwe i których zwierzęta te wolą unikać.

Więcej szczegółów

Przedmiot 1

Producent:

mało w magazynie

69,99 zł

Więcej informacji

Odstraszacz szkodników 4 x piezo M094

nowy i oryginalnie zapakowanyGenerator wytwarza agresywne sygnały ultradźwiękowe, które odczuwane są przez koty, psy, gryzonie,kuny, insekty, pełzające pasożyty i ptaki jako uciążliwe i których zwierzęta te wolą unikać. Dla większej skuteczności częstotliwość generatora można regulować w zakresie od 10 do 40 kHz, a 4 dodatkowe głośniki z aluminiową membraną kopułkową zapewnia możliwość optymalnego rozkładu dźwięku w poszczególnych pomieszczeniach lub na wolnym powietrzu. Jest możliwość podłączenia od 1 do 4 głośników.
Po doprowadzeniu 12 V napięcia stałego zaczyna świecić wbudowana w urządzenie dioda kontrolna. Jeżeli dioda ta nie świeci, oznacza to brak napięcia lub odwrotne skonfigurowanie biegunów.* Zasilanie: 12...15V= (np. akumulator samochodowy), jest również możliwość stosowania zasilacza sieciowego 12V= <5mA (brak w zestawie)
* Pobór prądu: przy 12V <0,05 A
* Częstotliwość Ultradźwięku : 10 - 40 kHz
* Poziom ciśnienia akustycznego: ok 100 dB
* Zasięg głośnika: do 40m2 (pomieszczenia zamknięte), kąt 140st. do 8 m (otwarta przestrzeń)
* Kąt promieniowania głośnika: 140°
* Wymiary (dł. x szer. x wys.):60 x 45 x 23 mm mm

Sprawdź też rabaty dla stałych ale też nowych klientów.

Wysyłka kurierem 

0 zł sprawdź warunki

 

nasze opinie