Odsiwiacz Schwarzkopf Re-Nature dunkel ciemny damski Zobacz większe

Odsiwiacz Schwarzkopf Re-Nature dunkel ciemny damski

Nowy

Do włosów o naturalnym odcieniu od ciemnego brązu po czerń. Mamy w ofercie 2 odsiwiacze dla kobiet. Ten oraz

taki: https://bijemyceny.pl/44-odsiwiacz-schwarzkopf-re-nature-medium-damski.html

Więcej szczegółów

Producent: Schwarzkopf

EAN: 4015100214703

Oczekujemy na dostawę, "robim co możem" :)

42,00 zł

Więcej informacji

Odsiwiacz damski Schwarzkopf Re-Nature

- łagodny powrót do naturalnego koloru włosów
produkt jest oczywiście nowy i oryginalnie zapakowany.

Do włosów o naturalnym odcieniu od ciemnego brązu po czerń
nie farbuje włosów lecz stopniowo odbudowuje ich naturalny pigment.

Odsiwiacz zawiera specjalnie dobrane substancje czynne, które wnikają do wnętrza włosa i reagują z tlenem zawartym w powietrzu (nie zawiera środków oksydacyjnych), w wyniku czego we wnętrzu włosa powstają pigmenty identyczne z naturalnymi.

Efekt działania kremu repigmentacyjnego jest widoczny po dwóch dniach – w tym czasie substancje czynne reagują z tlenem zawartym w powietrzu i włosy powoli zaczynają zmieniać kolor. Najwcześniej piątego dnia po pierwszym użyciu można zastosować odsiwiacz re-nature ponownie.
Nie należy skracać tego okresu, ponieważ uzyskany kolor może okazać się zbyt intensywny. Jeżeli po pierwszym użyciu preparatu nie uzyskało się pożądanego odcienia, podczas drugiego użycia można przedłużyć czas działania. Kiedy już osiągniemy właściwy odcień, stosujemy preparat na odrosty w rytmie co 4-6 tygodni.

Decyzja o ilości zastosowań i czasie działania jest indywidualna i zależy od tego, czy chcemy jedynie lekko zmienić odcień siwych włosów, czy też całkowicie powrócić do ich naturalnego koloru. Tak więc dzięki temu, że preparat działa stopniowo w kilku fazach, cały proces repigmentacji może odbyć się całkowicie niepostrzeżenie dla otoczenia.


Sposób stosowania: włożyć rękawiczki (są w zestawie), zabezpieczyć ubranie, krem równomiernie nałożyć na suche włosy i pozostawić na 15 - 20 minut. Dla krótkich włosów od 0,5 - 1 tuby, dla włosów o długości do szyi od 1 - 2 tuby. Po upływie wskazanego czasu gruntownie spłukać włosy ciepłą wodą. Umyć włosy szamponem (jest w zestawie) i dokładnie spłukać. Odczekać od 2 do 5 dni i jeśli włosy nie uzyskały jeszcze żądanego naturalnego koloru preparat zastosować ponownie.

Zawartość zestawu: dwie tuby po 50 ml + szampon 50 ml + rękawiczki.

Po 2-3 dniach kolor przestaje się zmieniać. Jeżeli chcemy kontynuować proces powrotu do dawnego odcienia, preparat należy zastosować ponownie po 5 dniach przerwy
Jedno opakowanie wystarcza na co najmniej dwukrotną aplikację (zależnie od długości włosów).

Sprawdź też rabaty dla stałych ale też nowych klientów.